Jump to content

a še komu mdma ne prime najbolje?

Recommended Posts

Velike zenice ja, bolj zgovoren ja, bolj odprt ja... sam nobene univerzalne ljubezni

Testirane tablete (test kiti in gc/ms), tud do 200-300mg  (ponavad manj), ostalim, ki pojejo iste dela super

recimo 5+6 apb (160mg skup), kjer kol od teh sam (isto 160 mg), 5-mapb (150 mg), 5-mapb (150mg) + 4-ho-met (25 mg), 5-mapb (150mg) + 4-ho-met (25mg) + 2-fma (10mg) mi pa vse da tist občutek kot ga ljudje opisujejo od mdmaja samo več vizualnih učinkov

dni po tem se pa počutim normalno, nobene skurjenosti ipd....

4-fa in 3-fea sta mi tud bolj ali manj samo stimulansa

Men v zadnih 5-7 letih noben x ni delu tk ko so mi prej, razn parih toyot pa anonymusu ko sm iz nizozemske dobu, zateguje me vedno, oči mi suče, ni pa energije pa tiste volje pa filinga ko ti je ceu svet najlepši na svetu pa ko se ti paše ment z usakem neznancu, eni pravjo da je v men problem, ampak sem spet dobil 5 bonbonov iz holandije in sm po enmu prehodu cca 10km s tem da sm govoru dejansko z vsakmu ko sm ga sreču, in ceu svet mi je biu tk lep ko prej 10 let ne po naših xih..predvidevam da je problem v sintezi oz izomerih MDMAja ki ga devajo v bonbone za naš trg, tud ko testiram z marquisu se nizozemski obarvajo vijolčn/rjav pa počas črn, naši pa vsi temno vijolčn pa črn, in opažam da oni ko se rjav obarvajo ponavad dajo tist love filing,oni ko se pa črn pa ponavad bol stoned filing al kok bi reku..Ampak to je sam moje predvidevanje..

to o sintezi so meli tudi na bluelightu eno temo

da pridejo drugi izomeri  in ni kul celih par strani kreganja od subjektivnih izkušenj da tako je, do znanstvenih argumentov da bi se to dalo zaznat

zanimivo da drugi mi pa vsi ostali delajo zelo dobro, tko da bi težko reku kj o skurjenih možganih

a mda (čisti) si mogoče probal? to ti je delalo?

to o sintezi so meli tudi na bluelightu eno temo

da pridejo drugi izomeri  in ni kul celih par strani kreganja od subjektivnih izkušenj da tako je, do znanstvenih argumentov da bi se to dalo zaznat

zanimivo da drugi mi pa vsi ostali delajo zelo dobro, tko da bi težko reku kj o skurjenih možganih

a mda (čisti) si mogoče probal? to ti je delalo?

do mdaja še nism pršu, sm pa probu cca 10 kao čistih mdmaju v kristalu, usak je drugač delu, sam mislim da je samo en biu tak da sm si dau 70mg pa je biu res proper efekt, love filing, empatija, ko je spustil sm še kr biu res dobre volje, ostalih sm mogu pa po 150mg pa me je samo zamlel v kepo, brez energije do plesa nć, tk ko bi fajnim xu vzel vse lepe lastnosti, obdržal pa body stoned filing,,

do mdaja še nism pršu, sm pa probu cca 10 kao čistih mdmaju v kristalu, usak je drugač delu, sam mislim da je samo en biu tak da sm si dau 70mg pa je biu res proper efekt, love filing, empatija, ko je spustil sm še kr biu res dobre volje, ostalih sm mogu pa po 150mg pa me je samo zamlel v kepo, brez energije do plesa nć, tk ko bi fajnim xu vzel vse lepe lastnosti, obdržal pa body stoned filing,,

Po tisti suši z mdma, ki je bila cca 2010 ne grabi več tako kot je treba. Sem pa tudi jaz imel letos zanimivo izkušnjo. v tujini mi je en dedi iz Ibize dal 100mg iz njegovega stasha. Full on energy, zgovornost, evforija. Aja kristali so bili prozorno sivkasti. Potem pa sem naložil še dozo ali dve prozorno rjavih kristalov. Stoned feeling do konca. Brez energije samo sedel bi pa čike kadil pa prav ni bilo prijetno.

Pavza je bila zelo dolga mislim, da je bil to edini mdma v tem letu.

Po tisti suši z mdma, ki je bila cca 2010 ne grabi več tako kot je treba. Sem pa tudi jaz imel letos zanimivo izkušnjo. v tujini mi je en dedi iz Ibize dal 100mg iz njegovega stasha. Full on energy, zgovornost, evforija. Aja kristali so bili prozorno sivkasti. Potem pa sem naložil še dozo ali dve prozorno rjavih kristalov. Stoned feeling do konca. Brez energije samo sedel bi pa čike kadil pa prav ni bilo prijetno.

Pavza je bila zelo dolga mislim, da je bil to edini mdma v tem letu.

Tako je, konc 2007 al 2008, vem da so bli še prej bondi, beli pentagrami, zelen kronce ko so bli tk ko morjo bit, pol 3 lete ni blo mdmaja zarad ogromnih zasegov safrola na nizozemskem, pol so začel pa druge/cenej pa lažje dostopne sinteze uporablat, in namest iz safrola delajo mdma iz p2npja in še parih zadev iz kitajske, tak da na nizozemski če poznaš sceno pa prave ljudi dobiš res proper stvari brez večjih problemov, naši jabčki pa vozjo dol bonbone ko so gor po 30c glede na to kolk kupujejo, ampak žau ni original sinteza in zato je tk ko je..učasih so mel po dobrih 100mg pa so celo noč držal, zdej majo tud po 250mg pa sam zamleje pa drži par urc...

Ko naletis na res odlicen batch, ki bi ga ocenil z 10/10, pa naj bo to mdma v kristalih ali pa tableti, je pametno narediti zalogo. Potem probas vzet vsakic isto dozo in ce se da v istem settingu. Potem pa vidis, ali je problem v nas samih ali v robi. Men bo to vecna uganka, ki je se nisem uspel resiti. Recimo, da so pogoji vedno enaki, kje je tista spremenljivka pol ki nam vse zafrkne? Nekako sumim kemicne procese v nas, ki nobeno sekundo niso nikoli popolnoma isti. Xi so edina stvar, ki nikoli ne pelejo 2x po isti poti.

• 2 weeks later...

^^Kolkr mam js izkušenj oz. kolkr vidim in kolkr mi povejo kolegi ko so jedll bonbone tam okol 1997-2000 pa jim dam usake tolk cajta kakega,pravijo da ni tole niti podobn tistim, je pa zanimivo da ko štorkla prnese par komadu iz nizozemske al pa belgije, da je rečmo 4 od 5 različnih bonbonov popolno nasprotje od večine kar mamo tle..bom probu za foro enga v test prnest ko bo kolega reku da mu je tak ko tisti 20 let nazaj, nevem a je v vsej naši družbi problem da glih nizozemski primejo tk da jih pojemo učasih sred tedna pa sred dneva, pa skoz do večera neki delamo, se smejimo, menmo, zajebavamo nonstop, briše spomin na 30sekund ipd., ko pa klunemo kak naš bonbon smo pa usi zamleti pa bol mal veselja občutmo.. :O :)

Kaj pa je tisto samo eno?

ne vem z glave, poglej v pihkal (maš na netu čisto legalno - https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal109.shtml ) mogoče kaj piše (sigurno je pa pravo tisto, ki ga da original sinteza), al pa če se ti ljubi brat http://www.bluelight.org/vb/threads/791073-What-is-wrong-with-the-MDMA-available-today samo je not tud kup bedarij tko da se boš namučila ločit bedarije od resnice

lahko vprašaš tudi na redditu, /r/researchchemicals je bolj na ravni 'etizolam not wopking'... https://www.reddit.com/r/AskDrugnerds bo verjetno boljši

možno pa je tufi da ti čisto pravega odg ne more dat noben ker je odvisen in od razmerja izomerov in tvojih možganov

• 5 months later...

Nobenga skor od stare druzbe ne pokajo vec mdma bonboni ugotovil smo da pokajo sam se uni k majo meto notr...pol pa nam je zou k nismo povlekl..kr en tak brezveze feeling je od mdma(nazadnje 280mg mdma krneki pool pa 2flukija cez)...almost everything loses its magic....

Nobenga skor od stare druzbe ne pokajo vec mdma bonboni ugotovil smo da pokajo sam se uni k majo meto notr...pol pa nam je zou k nismo povlekl..kr en tak brezveze feeling je od mdma(nazadnje 280mg mdma krneki pool pa 2flukija cez)...almost everything loses its magic....

Tud men meta bol odgovarja razn če je proper safrol made MDMA ko da lep filing pa drži ceu dan/celo noč, mislim pa da pr nam od zelenih tarč naprej nisi mogu najdit bonbona z meto notr.. :) drugač pa tole ko ma po 250mg+ MDMA not je use u pizdi mdma ko ni naret iz isosafrola, pravga mdmaja maš 0.1 dost za dobrih 5-6 ur, ne pa te smeti aka faraoni, PPji ipd., ko majo skor 300mg pa te sam zabetonira, nobenga prauga filinga..rolls royci pa rdeči diamanti(v obliki diamanta, mislim da so pred kratkim pršl na trg), majo obojni okol 100mg MDMA, pa se mam po enmu od 11h zutri do 06h zvečer fajn, prej sm pa roza heisenberga me je pa za 3 ure zabetoniral pol sm biu pa ceu mutav dokler nism helexu dobu..

EDIT: Tud 2 kolega ko sta na pouno hodla po partijih tam od leta 97' do 2002, pravta da use kar sm dau za probat do zdej da je blo čudn, pa sm jima dau večino teh "močnih" bonbonov, zadnič sm mu dau pa diamant pa ga je pou pa pravi da poleg zelenih detlc še ni jedu velik tolk lepih pa močnih bonbonov, pa so ble te detlce okol leta 2000 mislim da je reku.. :) 

Edited by DMT