Jump to content

4-Mec Trip report

Recommended Posts

sm se odloču da po ene treh letim pade en report nove substance k sm probu u soboto :cherry:

uglaunem dobim to zadevco za vidit je povsem bela, brez kazga očitnga vonja, ful take mokaste oblike, se zelo skup drži...

1-lajna....ko potegneš je isto k d bi vleku mef, peče okus isti...isto uglaunem...po ene 10 minutah začutm tako zelo blago spremembo stanja, govoril se mi je za ene 30% več pa čik mi je bol pasu to je pa use

2-lajna dost konkretna...zadetost počas naraste, čiki pašejo kr dost, musko sem dau bol naglas :hihi: tko podobn k mef čeprou bol pussy ampak prijetn high

3-7 lajna zadetost zelo počas narašča, brez fleširanja, skos bol kot ne podobn ubistvi, nč pretreslivga....predn grem vn se odločm še neki pojest in je šlo brez večjih problemov...grem vn na pir pridm nazaj domou

8-lajna količina okol grama, efekt bolk kot ne skos isti mogoče malenkost narast use skp ampak zlo mal

kar je blo okrog grama pa še več ni več delal sploh, tm okol 0.7 grama se je ustavl, ubistvu še prej pomojm, use kar je blo je blo to da me je po vsaki lajni bol glava bolela druzga pa nism opazu...odloču sm se da grem spat in sm zaspau brez težav..zbudim se kul, dobesedn nč skurjen, jedu m lhk funkcioniru normaln, bilo je mal moralca ampak ne preveč

destvo da je bl kurc use skp je tut to da mi je še ostal neki tega, ker to pr men ne uspe nikol, mef je šel zmiri pa če je biu 1 gram al pa 3 zmir se je porabl use, tle mi je pa celo ostal kar pomen da je blo res brezveze ko jih že neki potegneš

mogoče je problem v men, navajen na kemijo da ni več efekta al pa tko deluje na vse....zlo velik plus je ta da ni potrebe pi še, sploh ni blo panike, glede da je ta substanca najbližje mefu je to dost zanimiu...ampak za moje pojme dooost slabš

je pa taka pičkasta varianta za kak skuliran umirjen večer...nevem al na men ne deluje tko k treba, mogoče bi na drugem bol tko da naj še kdo napiše kej :)

ocena 6/1o

• 3 weeks later...

Drgač, probala 4mec, not impressed. Prehitr spusti... Pa še ni unga rusha... :nejvem:

Drgač mi je bla tista zelena verzija bl ušeč, sam je res zgledala ke d bi jo v černobilu delal. :evil:

• 2 months later...
  • 2 months later...