Jump to content

LSD - Najboljši psihadelik

Recommended Posts

12.8. - tako imenovana meteorska noč!

Dobim LSD okoli 21.00 in ga pol pojem. najprej mi nič ni, nato na nekem travniku dubivam prebliske in bos laufam po mokri travi (nepozaben občutek-kot bi si umival slabe misli) gor in dol ter delam prevale in kolesa :D Vesel kot radio :D

Okoli 23.00 pojem še drugo polovičko, saj po prvi nisem halucineral.Čez nekaj časa začnem halucinerati - trava je dihala z mano gor in dol, tudi do meter visoko! :) Ko odbije ura polnoč se odpravimo na neko igrišče, ki je bilo dovolj zatemnjeno, da smo lahko opazovali zvezde, saj je bilo jasno nebo in meteorska noč - veste kaj sledi :D Veliko utrinkov - okoli 100 na eno uro. Že ob manjših utrinkih se povežem z njimi in sem del njih, ko razpadejo v prah se v meni sprosti neka neopisljiva energija, ki je podobna orgazmu - tisti psihični del orgazma :) to se je dogajalo približno 3 ure :D Ko pa je nek res velik utrinek raztrgal pol neba, sem doživel tak kozmični orgazem, kot ga še v življenju pravega nisem :) Takrat bi res lahko samo še umrl :D

Zgodba se zaključi ob 7.00 ko pridem domov in mi še 2 uri žrmka pred očmi da ne morem zaspat!

To je bila moja najlepša izkušnja z psyhedelici, naslednjič probam LSD na snegu :) oziroma kje predlagate, da spustim svojo domišljijo na plan :)

Edited by carchek

lep, prijazen in prijeten je lsd, zame je odigral pomembno vlogo skoraj kjerkoli in s komerkoli sem ga vzel..ta droga mi je zmeraj povezala vso glavo, slabe misli izločila in furala le pozitzivo, dala napotke za kasnejšje življenje in mišljenje...najbol jo je uzet kje polet na razpostranih travnikih s pravo ekpio, do največjega izkoristka pa pride na psy/goa trance partijih, kjer te res odpelje drugam, k pol drug dan ko prespiš vse, sploh ne moreš verjet kje si biu :hihi:

• 2 weeks later...
  • 7 months later...

doživel tak kozmični orgazem, kot ga še v življenju pravega nisem :)

jst sem sexala na tripu, tud kr kul..razn problem je bil ta, ki na trenutke nisem vedla al si zamišljam v glavi al se res dogaja :D sej use vem kako pa kaj, pa tud močni filing k doživiš orgazem, dva, deset... ampak. "je res? si samo predstavljam, kaj bi lahk delala? nemogoče da sm :fukec: " in podobne misli...hehe

uglavnem, je blo res :D

• 2 months later...

"Ko ob gledanju zvezdnih utrinkov doživljaš orgazm" ... C'mooon! :grin:

Včasih pa že mal pretiravate ljudje.

Me pa zanima tko, če ma kdo kkšno zanimivo sexy izkušnjo na LSDju, ne tko z zvezdnimi utrinki, ampak z ljudmi? :rolleyes:

Full mi je zanimiv tale tripreport od Edie Sedgwick: (mal depressive sam ok).

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6pdRSov2dko