Jump to content

Happy Shroomz

Recommended Posts

14.7.2010 ura 6.30 ... Kličejo me domači če sem naredil maturo...Brž pogledat in evo naredu! Jes to mi deli žurka bo dons :) Mine dan veselo in pridem zvečer domov, doma stisnejo v roko nagrado (ne bom govoril kok)...Kličem kolega:"Gremo po 10ko gobic; zate, zame pa X in Y"!

Ura je 23.50 istega dne, in vsak zajemo približno 2,5g gobic :)

Najprej pou ure smeha, nato pa vsem kar naenkrat BUM in vsak v svojo dimenzijo. Takrat sem prvič na gobah halucineral (kolega sem videl kot vesoljčka, drug kolega je bil klovn zaradi barvastih oblačil i guess, kolegica pa je bila zajkla) :D

Ura približno 3.00 ko smo še zmeraj na balkonu in opazujemo zvezde :) Meni so zvezde plesale in se množile kot bakterije v petrijevki, v 10 minutah jih je blo ene 100 več na isti poziciji, kmal je bla že gužva na nebu, zato prestavim pogled na ozko linijo med dvema drevesoma, kjer se nenadoma vzpostavi tunel, ki ej vseboval neskončno mnogo kamenčkov-mozaični svet. Vsak kamenček sem lahko približal in šel vanj, kjer je bilo spet neskončno mnogo barvastih kamenčkov :) Bilo je zabavno :)

Nato okoli 5 ure malo popustijo gobice, in seveda je sedla basa :) Spohamo 1,2,3... :D Nakar se X in Y odločita da gresta spat, jaz in kolega pa čiliriva na balkonu. Ko sem že mislil da so me popustile, mi je začelo prat psiho - poleg halucinacij najboljši del psihadelikov. Ko me je ta kolega pogledal z nekim čudnim pogledom recimo nekaj podobnega temu: o.O , sem enostavno zmrznil, kot bi me nekdo paralizeral in hipnotizeral...

Enivejs, blo je zakon in srečno :)

Še bolj srečnega in veselga sm se pa počutu na LSD, kar lahko preberete v naslednjem trip reportu! :)