Jump to content

Magic Mushrooms VoL.1

Recommended Posts

Že dalj časa sem imel željo poskusiti psihadelično substanco in včeraj zvečer se mi je želja uresničila. Poklical me je prijatelj in mi dal 10g gobic. Celo noč sem nestrpno čakal kdaj bo konec nočne izmene, da pridem domov in "pozajtrkujem".

Odmeril sem si 3g in jih zmetal v usta ter dodobra prežvečil in zalil s pomarančnim sokom. Prvih nekaj minut berem shroomery in erowid, še enkrat obdelam nekaj trip nasvetov in nestrpno čakam na dogajanje. 20 min- nič, 30 min- nič. Pojem še 1g ter minutko ali dve za tem ustanem od računalnika nakar me spreleti čuden občutek, kakor da me je stresla elektrika. Naglas si rečem: "whoa! tole je pa kr močan šus bil!" Ker sem zaslutil da nekaj prijemlje sem se usedel nazaj pred kišto in naenkrat v besedilu na ekranu nekaj besed postane poudarjenih nakar se začnejo širiti, premetavati... "Tole je sigurno začel švasat." Zmajem z glavo in grem pred TV ter preklopim na Cartoon Network. Po telesu dobivam šmesne občutke. Nekdo me vleče za nos, za lica, zobe mi potiska malce v levo... Ko zaprem oči ugotovim da doživljam svojo risanko v skladu z zvokom, ki je prihajal iz TV-ja. Sprva so okrog leteli le majceni frakali, ki so postajali vse večji in vse bolj živih barv, ti fraktali pa so se hitro spreobrnili v 3D sliko, ki je ustvarjala v moji glavi čudne svetove in oblike. Videl sem palače obdane z zlatom in modrimi ljudmi, sonce je svetilo z rdeče-oranžno svtlobo... Predramim se in se počutim malce neprijetno ker nisem še nikoli prej haluciniral, sploh pa nisem pričakoval take intenzitete. Ko stopim na hodnik opazim da se vse premika, zvija. Zanimivi so bili vzorci na rdeči preprogi na hodniku, ki so izgledali kot da me hočejo pojesti, posrkati vase. "Jez morem scat!" Si rečem v upanju da bo na wc-ju kaj bolje in ko stojim pred wc školjko pogledam na steno, in vzorec, ki je bil točno pred mano je povečeval hitrost in smeri vrtenja zato se hitro poščijem in zletim v sobo. Prižgem si glasbo, natančneje Enigmo in se uležem na svojo posteljo ter k sebi stisnem plišasto igračo od punce. "Ne znoret, vsega bo konc kmal, sam dokler traja se pa lahko prepustiš toku." Take stvari so me pomirjale in kmalu me je stiskanje igrače začelo navdajati z občutkom utesnjenosti, vendar pa mi je njena bližina nadvse pomagala, zato mi leži na prsih jaz pa sem razširil roke in noge stran od sebe ter odplaval v magične svetove in gibajočih fraktalov neskončnih oblik in dimenzij katere gibanje so vodile predvajane skladbe . Zbudil sem se eno uro nazaj. Precej normalno vse skupaj. Le glava je malce lahka oz. feels different. Sam nase sem ponosen, ker mislim da sem precej dobro shendlal trip za prvič :cool2:

PS: upam da vam je report všeč. Nevem, možno da sem pisal nepovezano in da se stvari ponavljajo. Sam hotel sem dokumentirat spomine dokler so še čist sveži :grin:

• 4 weeks later...

lol človek iz prve si pojedel 4 grama, evo petkica :cheers:

naslednjič si vzami malo več časa za obisk kopalnice ki je po mojem mnenju poleg narave nekaj najboljšega kar lahko doživiš na gobah (če maš kolkr tolk zanimive ploščice)

na dveh gramih v nekem hotelu kjer so imeli noro lepe kopalnice (hotel 4 zvezdice) sem se počutil kot da bi dejasnko stopil čez nekakšna zvezdna vrata in prišel v drug svet. pol sem poklical še kolega in 2 kolegici in smo skupaj par minut v tišini občudovali lepote kopalnice :)

lol človek iz prve si pojedel 4 grama, evo petkica :cheers:

naslednjič si vzami malo več časa za obisk kopalnice ki je po mojem mnenju poleg narave nekaj najboljšega kar lahko doživiš na gobah (če maš kolkr tolk zanimive ploščice)

na dveh gramih v nekem hotelu kjer so imeli noro lepe kopalnice (hotel 4 zvezdice) sem se počutil kot da bi dejasnko stopil čez nekakšna zvezdna vrata in prišel v drug svet. pol sem poklical še kolega in 2 kolegici in smo skupaj par minut v tišini občudovali lepote kopalnice :)

mah, škoda mi je ker se nikakor nisem mogu ven spravt čeprav me gozd obdaja s treh strani. Nekak sem se bolj varnega počutu doma. Naslednjo rundo pojem kar v naravi, seveda malce manjšo dozo in reportam :-) Drugače pa je gledanje v wc školjko zanimivo blo, res. Malce tak "going down the rabbit hole" filing, ki me je malce prestrašil.

kako pa to da si se odločil sam pojesti to? jaz sem to naredil enkrat in upam da ne bom nikoli več. pojedel sem gram pa pol v sobi 3x2m in čez skadil 2 jole, pol ni blo druzga za počet in sem šel ležat pa poslušat psytrance v temo. sicer je bilo ok, ampak po kakšni uri potovanja se je vse skupi ustavlo, če sem odprl oči mi je psihiral, če sem jih zaprl da bi blo boljš je pa slika ostala pred očmi nespremenjena s to razliko da je zraven mene ob postelji stala neka oseba v beli halji z dolgimi črnimi lasmi čez oči in ni hotla jit stran. pomoje sem ene 20x sigurno odprl oči in pogledal čez ramo da bi jo bolje videl, sam zmeri k sm se obrnil proti njej je izginila, ko pa sem zaprl oči se je pa pojavila za mojim hrbtom tko da sem jo sam bežno videl. ni me neki ful motila, je pa imela negativen učinek na trip ker me je čez nekaj časa začelo motit praktično vsak zvok v sobi kar je privedlo do tega da sem na koncu pobral baterije iz stenske ure ker je delala tik tak :hihi:

tko da še ena petkica ker si sam tripal :cik:

Ta vikend sem pojedel eno prijetno kombinacijo. 1g gob + 1 helex 0,5mg = zabaven melow trip ... Tisti helex je izničil vse neprijetne učinke gob in ostal je samo zabaven del tripa :) Čisto moker sem bil od solz, ko sem se smejal. Pa resnično sm mislu da bom prvi človek na svetu, ki je umrl od smeha :D

Spet odvisno kaj hočeš od tripa :)

Edited by technolog
Brez priporočanja.

kako pa to da si se odločil sam pojesti to? jaz sem to naredil enkrat in upam da ne bom nikoli več. pojedel sem gram pa pol v sobi 3x2m in čez skadil 2 jole, pol ni blo druzga za počet in sem šel ležat pa poslušat psytrance v temo. sicer je bilo ok, ampak po kakšni uri potovanja se je vse skupi ustavlo, če sem odprl oči mi je psihiral, če sem jih zaprl da bi blo boljš je pa slika ostala pred očmi nespremenjena s to razliko da je zraven mene ob postelji stala neka oseba v beli halji z dolgimi črnimi lasmi čez oči in ni hotla jit stran. pomoje sem ene 20x sigurno odprl oči in pogledal čez ramo da bi jo bolje videl, sam zmeri k sm se obrnil proti njej je izginila, ko pa sem zaprl oči se je pa pojavila za mojim hrbtom tko da sem jo sam bežno videl. ni me neki ful motila, je pa imela negativen učinek na trip ker me je čez nekaj časa začelo motit praktično vsak zvok v sobi kar je privedlo do tega da sem na koncu pobral baterije iz stenske ure ker je delala tik tak :hihi:

tko da še ena petkica ker si sam tripal :cik:

Mah za prvič sem imel željo sam to pojest sploh zato, ker sem o tripanju že bral slabi dve leti in sem bil prepričan da vem dovolj da lahko trip sam shendlam, drugič pa itak nimam prijateljev s takimi izkušnjami, in če bi naredil kaj neobičajnega bi takoj vsi paniko zagnal, imet treznega-paničnega človeka zraven paničnega-natripanca je pa panika na tretjo potenco, tko da not a good idea. Sem pa vesel, da sem to izkušnjo prvič doživel v samoti saj sem se lahko res posvetil sam sebi, čeprav nekakšnega notranjega vpogleda sprva sploh nisem načrtoval.

Wau, tvoj trip zveni kot nočna mora :-D I sure don't wanna go there. Evo petkica tud tebi da nisi panike zagnal. Ti bi bil dobr za prfoksa, bi bil jaz odličnjak hehe. To z zvoki pa tud poznam. Jez sem jih kar precej slišu, ampak sem dal potem muzko tok naglas da je itak vse preglasil. Pozabu sem oment, da mi je komad Return to innocence od Enigme take slike v glavi delal da živjo. Magic mushrooms + Return to Innocence= Magic indeed . Še ena podrobnost, ki sem jo pozabu oment o tripu je ta da je nekje po 2-3 urah prišel poštar in zvoni pred vrati, pogledam čez kukalo in je imel velike ture po obrazu, njegov nos pa je silil čez kukalo na vratih, zato sem mu pred nosom zaklenil vrata in stekel v sobo :D . Revež.

Ko sem potem kasneje šel mimo vrat (pa je trip že pojenjal!!) sem šel po lepilni trak in prelepil kukalo, da nebi res slučajno kakšen nos čez pokukal. Seveda so mati potem spraševali zakaj sem selotejpal vrata :rolleyes: . Sej sedaj, ko sem trip nekako predelal se spomnem še polno takih podrobnosti, ki jih nisem opisal tako da me je prijelo da bi reportu dodal še nekaj stvari ampak naj ostane izvirnik :juhu:

Ta vikend sem pojedel eno prijetno kombinacijo. 1g gob + 1 helex 0,5mg = zabaven melow trip ... Tisti helex je izničil vse neprijetne učinke gob in ostal je samo zabaven del tripa :) Čisto moker sem bil od solz, ko sem se smejal. Pa resnično sm mislu da bom prvi človek na svetu, ki je umrl od smeha :D

Spet odvisno kaj hočeš od tripa :)

Se ne spoznam na te tabelete tolk. A ta helex je nek sedativ a ne? Drugače pa bi rad izkusil smeh na gobah. Eni so govoril da obstajajo prou trip gobe in smejalne gobe, če mene vprašaš slednje vsebujejo le manj psilocibina da ne pridejo dejanske halucinacije do izraza? Sliši se kot huda izkušnja :hihi:

Se ne spoznam na te tabelete tolk. A ta helex je nek sedativ a ne? Drugače pa bi rad izkusil smeh na gobah. Eni so govoril da obstajajo prou trip gobe in smejalne gobe, če mene vprašaš slednje vsebujejo le manj psilocibina da ne pridejo dejanske halucinacije do izraza? Sliši se kot huda izkušnja :hihi:

Jep, manj poješ več imaš časa za smeh. :D

to da obstajajo trip pa smejalne gobe je buča, vse je odvisno le od okolice (prostora, družbe) in količine. res je da nekatere gobe povzročijo smeh prej kot druge, ampak po nobeni gobi se ne boš začel smejat če bo folk okol tebe napačen al pa če boš nekje kjer ti mogoče ne bo do smeha. jaz sem jedel večinoma iste vrste gob (kambođa) pa sm se s kolegi parkrat tolk smejal da sem se že ustrašil da se ne bom mogu nehat smejat do konca življenja, medtem ko se pri solo tripu nisem niti enkrat naglas zasmejal)

ker si glih omenil musko bi ti po osebnem okusu priporočil en komad ki smo ga mi dostikrak poslušal takrt ko so bile gobe na vrhuncu in smo naredili pavzo od psy/goatrancea

alabama 3 - woke up this morning (v videu od sopranovih je mal boljša kvaliteta, drgač pa če rabš mam jst 320)

http://www.youtube.com/watch?v=CWUW2Vcb_-k&feature=related

upam da maš dobre base na zvočniku ker mi je tole enako, če ne še boljše kot ogled kopalnice

:juhu:

Edited by alien

Komad je čist hud. Ga bom preizkusil. Upam da čimprej ker tele glive je res težko dobit jao. Alien katera je tvoja največja doza gob, kdaj te je najbolj odpeljalo, kaj si doživel? Mene ful vleče ta herojska doza ampak itak še nism ready.

največja doza gob ki je delala tako kot more je bilo nekje 2.5g, mislim da so bile kambođa, kolk točno je pa blo pa žal ne vem ker ena goba ni bla do konca posušena in je bla mal težja od ostalih. je blo pa to prvič da me je začelo prijemat po 15ih minutah že tolk močno da nobena bela stena v sobi ni bla več bela.

enkrat kasneje sem še enkrat pojedel 2,5g ampak sem 2 dni nazaj tripal na lsdju (mel smo psihadelično obarvan teden ker je bil foaf sam doma :grin: ) in je zaradi tolerance bolj slabo prijelo.

največji odlom s psihadeliki je pa bil ko sva s kolegom pojedla vsak 3mg 2cb misleč da sva pojedla 10mg (hotla sva met 10mg trip) in ker po 2h urah ni prijelo nič sva šla še po 1,8g gob. mislila sva da je tist pokvarjen oz da naju je nekdo nategnil in da ne bo nič, sam očitno je tistih 3mg ravno toliko prijel da so se pol gobe dobesedno potencirale čez. neki časa je blo dobr, pol je blo ful dobr, kar naenkrat sem pa ugotovil da mi ni jasno praktično nič več, niti to nisem znal razložiti frendu da bi rad da mal ugasneva musko (čez par minut sva sicer jo, ampak je blo kr zajeban :grin: ), pol sva pa šla na teraso in se skupaj strinjala da bo boljš za oba če skadiva na pipico še mal skanka (kolk je blo tistga se ne spomnem, sam manj kot 0,4 ziher ne ker sva jo kr dostkrat spraznila). pol je pa sledil tist kr je že nekdo napisal tuki gor: trip na visokih dozah gob je najlažji opisat tako kot da bi te nekdo iz avijona vrgel na sredi oceana in te tam pustil čist samega plavat. in tko nekak je blo, drugače ne znam povedat. to mi je ubistvu ful koristilo ker sem si nekatere stvari ki sem jih takrat razmišljal zelo močno zapomnil in so pozitivno vplivale na moj lajf :grin: