Jump to content

Naphyrone a.k.a. NRG-1

Recommended Posts

We analysed the legal high product 'NRG-1' aka ERIC-1 through LC/UV/MS laboratory analysis. We discovered that in contrast to the legal ingredient listed by vendors(naphyrone), NRG-1 in fact contains a controlled substance: MDPV. This means that all vendors and customers of vendors are at risk of prosecution. Analysis by the police and by a scientific research group support our findings. It also shows that most packs of the same product contains completely different (illegal) ingredients. It is no suprise that Naphyrone is not frequently found in this product, because most users do not enjoy taking naphyrone and experience it as a let down. Read more...

http://www.drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=132067

evo report na hitrco

količina: približno 250mg

najprej 2 bombici po 30mg, na 45 min eno, učinka ni bilo

potem 2 lajne 80mg v razmaku ene ure, pol pa še recimo 50mg lajno po uri pa pol

efekt lajne se je kr fajn čutil: vročina v glavi, euforija podobna tisti na e.t.-ju, švical sem skoz v obraz, roke so se mi tresle, bil sem čist lesen (isto kot pri mdpvju), trave se ni čutil skor nč, vseskozi prisoten filing da te nekdo gleda (čeprov ni tolk moteče iz česar sklepam da pri pretiravanjih nastopi paranoja in psihoza), zgovornost je dost povprečna, vroče mi je blo skoz za popizdit ipd

skratka tole je oglaševano na netu kot novi mefedron, a je daleč od tega. euforija se ne dotakne mefedronske, ni čistih misli, ni želje po tem da bi kaj počel, pasal se je zasedet nekje pa poslušat musko, zaspat se ni dal kljub dost trave do naslednjega večera

kot zanimivost bi omenil da zenic skoraj da ne razširi. prva lajna na videz ni vplivala na velikost zenic, druga jih je povečala ampak so se dost normalno odzivale na svetlobo.

drug dan sm bil ful zmatran sam depresije pa ni bilo, kar lahk štejem kot plus. cel dan sm sam poležaval in probal zaspat kar mi pa ni uspel razn kratkega dremeža.

moje strokovno mnenje o napironu: brezveze

mdma>mefedron>4fa>metilon>e.t.>naprion>mdpv

če se bom spomnil bom, k se vrnem iz dopusta, odnesel ostanek napirona na da stestirat da vidm če sploh je to kar piše da je

Edited by alien
  • 2 weeks later...

Kaj točno naj bi to bilo?

Se pravi, da je legalno?

Sem že čisto obupal nad starimi občutki MDMA in vse kar spada zraven.

Iskanje nekih novih substanc me že popolnoma utruja. Res nič pametnega, nič testiranega, smo pravi poskusni zajčki!

Stalno slabše je. Žal.

Edited by SloBoy
  • 1 month later...
  • 3 months later...

probal par dni nazaj 4 normalne lajne (cca 80mg) v razmaku cca 1,5h

precej močna in čista stimulacija, ampak imo ni vredno, ker je vsaj meni povzročilo kar precej vasokonstrikcije + precejšnjo zmedenost ko spusti

primerjava z mefom je nevmesna, nobenih empatogenih, evforičnih, ipd efektov, samo speed-like stimulacija

tko da men ni všeč