Jump to content

Concerta (Methylphenidate) aka Ritalin

Recommended Posts

Dobu čist tko sprot, pa sem se odloču probat tole zadevo.

Zdrobil in pojedel 5 "kapsul", vsaka 36mg, kapsula je trda kot beton, ker ima nek popolnoma drugačen mehanizem počasnega dovajanja substance v telo, je blo treba kr v "šraufštok" dat pa zdrobit :smirk:

Hitr začutu efekt, nekako podoben speedu, sam da ni blo nobene euforije ama ništa, ubistvo sam drgetanje pa nek zombi efekt, nekakšna apatičnost, takoj mi je blo žal da sm sploh vzeu....Efekti so kr močno naraščal, skos neki švico, suhe uste konstantno, napsihiranost, nekašna agresivnost, mravljinci, kr vse te je motl...uglavnem brezveze

spau nism nič, počutje nasledn dan je blo totalno u kurco, hujš ko po dobri dozi speeda

edit: kolega izjavu da je mešu z hitrim in je dobu zelo dober efekt, podoben koki skor kao hehe...nvem js ne mislim nikol več tega sranja vzet

Edited by Herbal

po moje si vzel čist preveč. jaz sem v srednji šoli to parkrat uporabila za učenje, 2 tableti na noč, oralno po polovičko in je čist dobr delal, sam 5 kapsul , :rolleyes: omg, ni čudno da ti je blo bed.

si kdaj slišal za zmernost? ali pa za možnost kakšne alergične reakcije na katero od substanc, ki so v ritalinu prisotne? svetujem ti, da vedno, ko poskušaš kakšno novo substanco, najprej vzameš čisto majno dozo, da se prepričaš, če nisi alergičen.