Jump to content

Recommended Posts

Zadeva je definitivno v Ljubljani in je definitivno vredno poizkusiti. To so besede prijateljice,..

+

Ne sprašujte me kje se da dobiti, ker nisem preprodajalec, še manj pa delam usluge že tako preveč zavoženi mladiniSlika objavljena

Zadeva je definitivno v Ljubljani in je definitivno vredno poizkusiti. To so besede prijateljice,..

+

Ne sprašujte me kje se da dobiti, ker nisem preprodajalec, še manj pa delam usluge že tako preveč zavoženi mladiniSlika objavljena

Harm reduction - u are doing it right! :)

• 2 weeks later...
  • 1 year later...

to je zadne čase bl popularno k cukri , sAM ne vem če je za to vročino - u pondelk sm zvečer uzeu 0.05 pa me je kuhalo da sm biu rdeč k rak... drugač je ql , res taprau feeling - plur pač..

@watcher : sej obstajajo natančne vage , če si pa adijo pa itk lahko use predoziraš....

Pol je še vpr. konzumacije.

Zadeva pride v kristalih - bolj kot so čisti (prozorni) boljša je serija (correct if wrong)- kristale je težko vlečt, razen če maš dost časa, pa se ti jih da seckat v prah. Boljše so bombice ali da se zadevo razstopi v vodi, pijači. Kot razstopina v vodi z okusom se ob sendviču, banani in Kinder Bueno, da uspešno prešvercat čez mejo.

Edited by watcher

Pol je še vpr. konzumacije.

Zadeva pride v kristalih - bolj kot so čisti (prozorni) boljša je serija (correct if wrong)- kristale je težko vlečt, razen če maš dost časa, pa se ti jih da seckat v prah. Boljše so bombice ali da se zadevo razstopi v vodi, pijači. Kot razstopina v vodi z okusom se ob sendviču, banani in Kinder Bueno, da uspešno prešvercat čez mejo.

mi že dolgo konzumiramo zadevo v obliki bombic-))) je pa zadeva v glavnem iz Ita. tako,da ni treba dost švercat ,pred par mesci smo ga ful teško dobil na NZ.Pa govorim o majhnih količinah za lastno uporabo :grin:

tako,da ni treba dost švercat

Recmo, da bi kdo rad šel na HR rejvat. :smirk:

Pa treba je pazit, da ko zadevo kupite, da so ti kristali kar ornk veliki, ne verjet folku, ki vam deala "neznani beli prašek" z obrazložitvijo, da je to uprašen MDMA. No crystal, no money; ker tipi prodajajo metilon in drugo kot, da je MDMA - ne jim nasedat.

Slika objavljena

ali vsaj tkole:

Slika objavljena

Edited by watcher

metilon je tk dost umazan, kemičen, flešerski high (k da bi ti nekdo strobo nonstop v glavo flešu)

Tole se mi pa sliši kot rdeči route 66... :think:

Sem imel par dni nazaj namen kupit MDMA, kristale skor iste kot ti na sliki, sam nism kupu ker so mi vsi ko so probal rekl da je to svinjarija, da fejst zadane ampak da sploh ni fajn, da so prosl da spusti :really:

da je to svinjarija, da fejst zadane ampak da sploh ni fajn, da so prosl da spusti :really:

amaterji - lol - MDMA high je tisti paradigmatski PLUR rejver unicorns and rainbows high :smirk: dobrost nekega poljubnega e-ja se meri po tem kok MDMA je v njemu (100 - 150 mg)

fora je edin to, da če predoziraš fašeš take depresije, da adijo pamet (pol ga folk tud poha k budala, da umiri tisti jebeni pain) - sam MDMA je skor must, če se ga misliš speeda navlečt, ker ti umiri speederski zombie sindrom; ali če ješ dirty/namešane e-je ali katerikoli drugo HC fleshersko substanco (like speed, metilon itd), potem vzameš mal pure MDMA zraven, da te "nakulira"

Edited by watcher

jaz sem dolgo časa kupoval kvaliteten MDMA na gorenjskem ,se mi zdi ,da so tam še najbolši specialci glede MDMA vsaj bli so dolgo časa :grin: je pa res,da je to že en čas nazaj pa še to se je v glavnem podilalo po privat partijih oz. ni bilo nikoli masovne prodaje.

to pa zato,ker se ne prodaja na zurih mdma ampak privatno,pa se to samo poznanim.KEr problem je,kdor ima mdma ima dostop do se ostalih veselic.POnavadi pa taki nocejo reklame,kar jim ni za zamerit.mdma je in prinasa veliko veselja. :cherry:
  • 2 months later...

watcher knows :rulz:

opažam tud dost hitro toleranco , ta vikend 4 bombice po 0.05 (skoz celo noč & after )niso nardile kar bi mogle ..

je pa res da je blo zravn še vse-preveč druzga...

Mogoče boljše, če najprej začneš 100-120 (s povsem čistim morajo občutki biti definitivno prisotni), pa potem dodaš še manjšo 40-60 čez nekaj časa. Je pa res, da se toleranca z dnevi uporabe zelo hitro viša, kar je povsem pričakovano.

In zakaj mešat fenomen s sranjem (predivdevam da je bil v igri speed) ?

Tudi če imaš pavzo nekaj mesecev, nikoli ne dosežeš več začetne doze. :) IMHO. Začela s 125mg in je blo woooow, potem počasi na 150mg, sedaj pa vedno nekje ta doza. Če vzamem začetno dozo izpred nekaj let, ne zadene več isto. (četudi je recimo med enim in drugim konzumiranjem bila nazadnje kar poštena več kot polletna pavza). Moja izkušnja.