Jump to content

Vse je toplo-mehko-zeleno :)

Recommended Posts

Nekje sem našel en pivnik kisline in si rezerviral prost dan :). Ugasnil sem mobitel in se odpravil na "potovanje" Pivnik sva si razdelila z boljšo polovico. Rahlo nervozna sva čakala kdaj bo začelo delat. Po dobre pol ure se je čutila nekakšna sprememba ampak nič drastičnega. Tina je poslušala muziko jst pa sem bluzil po sobi in sem hotel ven. Vzela sva dekico in odšla proti kolesarnici. Vse je bilo še vedno normalno. Ko pa sva zajahala kolesi se je risanka začela :). Takoj sem začutil neko mehkobo, toploto. Drevesa so sevala v neonsko svetlo zeleni barvi, in čutiti je bilo toploto, ki so jo oddajala. Popolna sproščenost, ljudje hitijo na vse strani z zaskrbljenimi utrujenimi obrazi, jaz pa z nasmeškom spremljam čudovito okolico. Kolesarjenje je čudovito le malo me moti hrup prometa. Odpravila sva se proti tivoliju, kjer sva se Tino ulegla na pasjo ravan pod drevesa. Počutil sem se kot v kakšni svetleči anime risanki. Prijazni psi so tekali naokrog in ljudje so uživali v prebujajoči se naravi. Sonce je ravno prav svetilo skozi debele oblake. Toplina objema je bila božanska. Potem sem mal plezal po drevesih in se delal da sm truplo :D (obešal sem se po vejah kot gepard obesi zaklano antilopo). Potem še malo ležim na dekici, po glavi letijo vprašanja in odgovori, o smislu življenja, o človeštvu. Ker je postalo hladno sva se spravila v gibanje. Ogledala sva si razstavo slik in odšla proti mostecu. Kolesarjenje je res hudo zabavno. Mal me je panika kako bi blo če bi srečal kakšnega sodelavca ali pa znanca. Ampak sem se nekako pomiril s tem in užival naprej. V mostecu sva se vsedla na klopco ob jezeru in čutil sem da valovim skupaj z jezerom, če sem pogledal gor sem videl vrbo in takoj sem na sebi začutil nežne poganjke, ki me skupaj z vejami božajo po koži. Postajalo je hladno in odpravila sva se proti trgovini da si kupiva nekaj za jest in za pit. V trgovini sem se počutil kot uni model iz Fear and lothing, ko se je prišel prijavit v hotel. Slika se je približevala in odaljevala, včasih je bla popačena. Nikakor se nisva mogla odločit kaj naj kupiva. Ampak nisem preveč kompliciral in pograbil čokolado in pjačo ter šel na blagajno. Prej sem si napravil denar da bi znal plačat :) . Končno se znajdeva spet v stanovanju. Utrujena in lačna po 4h urah tripa. Ful je sedlo gledat dokumentarce in čilirat na postelji. Na momente mi je blo že neprijetno, ker je dolgo trajalo. Ampak po tuširanju in ogledu še enega filma se je ura hitro premaknila. Nekaj časa sva se še zabavala, ko sva delala smešne face, oponašala pse, in druge živali :D . Ob 3h zjutraj je ona zaspala jaz pa sem razmišljal o smislu življenja, o tem kaj bi rad, kaj sem. Nisem bi ravno navdušen. U izi bad. In želel sem si da me počasi spusti saj sem naslednji dan imel obveznosti. Medtem sem reševal različne "probleme". Razmišljal sem o ultimativnem orožju, ki bi ubilo use ljudi, ki ne mislijo isto. Ubistvu to vojske delajo že zdaj ampak na zelo primitiven način :D . Razmišljal sem o tem, da smo človeštvo samo ena primitivna plesen. Potem sem si mislil da sem na neki raziskovalni nalogi, kjer smo poučevali premikanje na breztelesni ravni. Spomnil sem se da vse to že znam, vse mi je bilo znano in ko sem končno ugotovil in poštekal vse skupaj sem zaspal. Jutro je blo rahlo zblojeno in nisva kej dosti govorila. Sedel je počitek. Popoldan pa sem bil res sproščen in vesel, saj mislim, da sem se rešil strahu pred ljudmi. Če sem se lahko hudo natripan in scentrifugiran sprostil med množico mi je kot treznemu to dosti lažje :)

Bilo je zares lepo čeprav traja predooooooolgo :)