Jump to content

Recommended Posts

Namreč dobil sem nek "speed" in ker ima zelo čuden taste in nobenega efekta me zanima če se da analizo nardit kaj je notr? A nimate nekej DrogArt to čez da bi se dal? In če se da kam lahko prnesem?

lahko ga prineseš v Info točko na testiranje. Najbolje je, da se prek PMjev zmeniva kdaj, da bom za ziher v pisarni, ko prideš.

ja kaj me briga če so me nategnil, sej ni blo velik denarja pa itk sem to po malem pričakoval ker ima ta tip skoz slabo robo, zadnje čase pa se je hvalil kakšn speed ima in sem pač probu. Ker je zanč, bi samo rad vidu kaj je dal notr.

• 4 weeks later...

A bi mogoč kdo vedu zakaj ma moj spid vonj po amonjaku ne po etru? Sicer ga ful dela sam drug dan si mal depresiven po njem ,kar po navadnem spidu nisi! Tako da sumim da gre tle za neko drugo snov podobno spidu mogoče MDPV!? A kdo kej ve glede tega?

A bi mogoč kdo vedu zakaj ma moj spid vonj po amonjaku ne po etru? Sicer ga ful dela sam drug dan si mal depresiven po njem ,kar po navadnem spidu nisi! Tako da sumim da gre tle za neko drugo snov podobno spidu mogoče MDPV!? A kdo kej ve glede tega?

MDPV švasa že pri 10mg, tako da dvomim, da bi ti ga nekdo podtaknil, ker se preprosto ne splača.

Po tvoje po "navadnem" speedo nisi depresiven? ,... "navadni" ali pravi speed ne fejk in nadomestki lahko zelo zelo zelo psihira drug dan!

Drugače pa če te še peče ko svinja ko potegneš, sem že nekje drugje pisal da je glede po učinku velika možnost, da gre za mešanico zdrobljene tabletke mcpp-ja, ki se niso mogle prodat kot xtc,....

Drugace pa ko ravno govorimo o speedo. Res da nismo vec tolk zmesani, da kar vsak vikend tako kot vcasih. Ampak priloznostno- ampak res ze lep čas ne naletiš na tisti "pravi" speed, ki ima vonj po pokošeni travi, in ki ima tisti grenak okus, ki ga čutiš 10minut od zadaj po grlu in ne peče kot bi pravkar snifal čisti poper. In ko zadaj začutiš energijo in dobro voljo in željo po govorjenju :D ,...skratka old school folk bo vedel o čem govorim :) ,... Ne pa zdaj, ko so sami neki nadomestki in sam shit. Isto kot se je zgodilo z xtc-ji, ko je na sceno prišel mcpp in ne duha ne sluha več o kakšnem mdma-ju v cukrih se je zdaj zgodilo z speedom. Da je le folk še bolj neumn in zapsihiran,.... bleh...

Zadnc cajt, da se neha konzumirat to svinjarijo, a kaj hasne, ko mladina sploh ne ve, kaj je biv včasih tapravi xtc, ampak pač žrejo tisto kar imajo zdaj, da so pač klofjeni, nihče pa se vrjetno sploh ne zaveda, da je klofjen na bad varianto,... važno da je klofjen,.....

Edited by technomaniak

Zadnc cajt, da se neha konzumirat to svinjarijo, a kaj hasne, ko mladina sploh ne ve, kaj je biv včasih tapravi xtc, ampak pač žrejo tisto kar imajo zdaj, da so pač klofjeni, nihče pa se vrjetno sploh ne zaveda, da je klofjen na bad varianto,... važno da je klofjen,.....

mene pa zanima kaj so vam, k ste starejši, govoril tisti k so bli starejši od vas takrat ko ste bili vi neizkušeni mulci? a so tisti starejši k so dal že dost čez isto govoril da je blo včasih ful boljš?

• 1 month later...

mene pa zanima kaj so vam, k ste starejši, govoril tisti k so bli starejši od vas takrat ko ste bili vi neizkušeni mulci? a so tisti starejši k so dal že dost čez isto govoril da je blo včasih ful boljš?

Pa sej ni tukaj misljeno, "waw zdej smo pa diplomirali" iz prbijanja kemije. Ampak dejansko, vcasih, ce si hotel E si tudi dobil E z mdma ne pa sedaj nekih svinskih nadomestkov k te le naspihirajo. Mogoce, da so nekateri bili mocnejsi, nekateri slabsi, ampak ce ga nisi poznal si pac za zacetek vzel polovico itd,.. Ni pa blo nekega mcppja in ostalih svinajrij. xtc je bil xtc,.. speed je bil speed,. mdma pa je bil mdma,.... In ja, dejansko nisi slisal ravno pogosto, da bi se tolk nategovalo folk in nisem slisal, da bi se toliko govorilo o bad stuffu, ceprav vrjetno ga je seveda bilo tudi, a ne toliko kot zdaj. Ko sem js prvic posusuil kaksno polovicko nisem slisal, da bi mi kdo razlagal, da je bilo vcasih bolje,...

Edited by technomaniak

do poletja let pa pou nazaj so bli še čist kul knofi...zelene kronce (rolexi), 007, dolarčki, delfinčki,...pol se je pa začel to sranje z raznimi piperazini

Ker to nima več nobene veze s "Speed"-om, se topic zapira.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.