Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

po identifikaciji so zaradi reakcije, roza tulipani v prednosti. :P

Vendar pa sodeč po reakcijah uporabnikov gre najbrž pri chanelu, za bolj ugodno/prijazno mešanico/koktejl MDxx :grin:

Ja res je, sama narava reakcije ne pove kaj dosti. Lahko da se peni kaj drugega, lahko imajo chaneli bolj zbite kristale.. Sem že testiral mdma v kristalih, pa je reakcija potekla zelo počasi, ker se kristali niso raztopili v trenutko. Lahko da je roza tulipanih mdma zelo uprašen in je potem reakcija takšna.

Primerjat jih pa nekako ne morem, rozija sem vzel enkrat polovičko in mi je bilo všečno, chanela sem naložil 2, pa se na žalost ne spomnim dovolj dobro da bi lahko primerjal efekt :D:zombi:

V zadnjih tednih sem poskusil:

- roza tulipane---->energija+centrifuga, nič plura: en kos me je držal 4 ure na polno in pol ure popuščanja, kar se mi nikoli ne dogaja.

- oranžne tulipane---->samo energija, nič centrifuge, nič plura,prvi prijel šele po eni uri, "žgečkal" pa še manj.

- chanele----->na prvem mestu plur, komunikacija na višku, flash pa tudi nepozaben

roza=9

chanel=8

oranžen=3 (na ravni delfinov lani junija)

• 2 weeks later...

V zadnjih tednih sem poskusil:

- roza tulipane---->energija+centrifuga, nič plura: en kos me je držal 4 ure na polno in pol ure popuščanja, kar se mi nikoli ne dogaja.

- oranžne tulipane---->samo energija, nič centrifuge, nič plura,prvi prijel šele po eni uri, "žgečkal" pa še manj.

- chanele----->na prvem mestu plur, komunikacija na višku, flash pa tudi nepozaben

roza=9

chanel=8

oranžen=3 (na ravni delfinov lani junija)

Lahko samo prosim ce opises kaksen tablet je chanel!?Hvala!

Chanel zelo soliden bonbon...ta vikend po dveh vse lepo in prav, komunikacija, ljubezen in nekaj flesha...prejšni vikend kjer se je močno pretiravalo po šestih chanel cukrih, huda zadetost, ekstremno tresenje slike, zategovanje...bad v glavnem..drugače so mi kr kul cukrčki ;)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kšn tedn nazaj sm dubu ene smajlije, čist beli, na eni strani odtis smeškota, na drugi črta kukr pr lekadolu. Js pa še en frend sva uzela vsak 2 pa pou. Zlo čudn me je prbil, nism meu ne vem kerga občutka sreče kukr ponavad, frend je pa sam ležu in se je komi premaknu, pa biu je čist odsotn, kdo ve kva je blo notr. Nism ga meu šanse stestirat sam če ga bom se kdaj dobiu ga bom. Men osebno ni sedu ne vem kok, po občutk je velik slabs kukr recimo chanell al pa roznati tulipani.

A ga je še kdo drug probu? Bi rd slišu še od koga druzga mnenje.

• 2 weeks later...

Kšn tedn nazaj sm dubu ene smajlije, čist beli, na eni strani odtis smeškota, na drugi črta kukr pr lekadolu. Js pa še en frend sva uzela vsak 2 pa pou. Zlo čudn me je prbil, nism meu ne vem kerga občutka sreče kukr ponavad, frend je pa sam ležu in se je komi premaknu, pa biu je čist odsotn, kdo ve kva je blo notr. Nism ga meu šanse stestirat sam če ga bom se kdaj dobiu ga bom. Men osebno ni sedu ne vem kok, po občutk je velik slabs kukr recimo chanell al pa roznati tulipani.

A ga je še kdo drug probu? Bi rd slišu še od koga druzga mnenje.

Ta vikend vzel dva smajlija, in lahko tut js rečm da kr precej čudno pribijejo, res da sem pred partijam vzel 2 tramala popil nekaj alkohola ter zvlekel nekaj speeda, samo na samem partiju, kakšne pou urce potem ko sem ga vzel je bilo kakšno urco kr pošteno hudo, sem že prosil naj popusti use skupaj... samo sedel sem lahko in sploh ni bilo fleshow in sreče, bol me je bediral, pol okol dveh je to minilo in sem bil samo energičen drugače glava jasna...čudn bonbon res....

teli golobčki beli so črno na testu kazal...kaj to pomen?pa dišijo po milu.sm probu pou pa mi ni blo nč

Glede EZ Testa: Na dnu te strani je legenda za Marquisov test (ta se pri testiranju uporablja običajno), ki prikazuje kaj bi lahko bilo v tableti, glede na obarvanost. Če je rezultat bil temno vijoličen, potem kaže na prisotnost MDMA, MDEA ali MDA, ampak še vedno je možno, da je v tableti kaj česar EZ Marquis Test (predvidevam, da je Marquis) ne zazna.

Edited by technolog

Rdečkasta tabletka z logotom supermena, anyone?

Ne morem biti objektiven, na partiju sem navrgel polovičko 10 minut po celem Chanelu. Bil sem opran s Pervolom in Persil je dubu Oskarja, pa ponavadi sem na Chanelih bolj plur usmerjen, pa vem zase.

Nagradno vprašanje: Zakaj sem bil zadet kot antilopa?

a) prevelika količina naenkrat (za moje razmere)

b) zmes 2 bombonov

c) enomesečna abstinenca od kemije

d) supermani so kvaliteta

Pomoje sicer d ni pravilen odgovor, ampak vseeno je treba vprašat.

je pa res, da skor pol leta nisem pojedla bonbona in bi me verjetno zadel tud bonbon, za katerga userji recejo da je zanic ;)

Dokaz da so krivi userji, ne pa bonboni..

Drugače pa sem zadnje čase slišal za: bele golobe, modre golobe, ercissone, chanele, miki miške, tigre, bele smajle, veternice.. pa gotov sem kakšnega pozabu. Skratka poln enih bonbonov, sam okol jih pa nč ni :rolleyes: