Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

roza tulipani......

kolegica je po enem v escapu.. na wc-ju vlekla ploscice dol.. (pac ni slo).. vlekla wc skolko vn.. pa tud ni slo.. bozala mize po escapu.. po tleh iskala neki kar sploh vedla ni kaj isce... taksistu rekla, kok je dobr strudl.. k se ful hit pelje v njem... itd. mislm swasta :lool:

po tem dogodku se je odlocila da se ne bo vec drogirala :D

roza tulipani......

kolegica je po enem v escapu.. na wc-ju vlekla ploscice dol.. (pac ni slo).. vlekla wc skolko vn.. pa tud ni slo.. bozala mize po escapu.. po tleh iskala neki kar sploh vedla ni kaj isce... taksistu rekla, kok je dobr strudl.. k se ful hit pelje v njem... itd. mislm swasta :lool:

po tem dogodku se je odlocila da se ne bo vec drogirala :D

mislem ne morem vrjet :grin: js po treh na kanzyanitu use kul, pač zadetost na cukrih energija pa to...densal se mi je kr dost....takih podvigov pa š nisem dožveu, niti slišu :)

Edited by technolog
  • 2 weeks later...

lol...vi resno mislite?!

ja..chanel so baje zlo kvalitetni...sem videl zadevo in mi je kar ušeč.bomo vidli ane!

p.s. vsak človek ima pravico do svojega mnenja..ne vem zakaj bi gledal na izražanje pol?!

sj sm si prebral nekaj pravil kot so naprimer...prepovedano povpraševanje, napeljevanje pa tri pikice... Če hočem lahko pišem pravilno slovensko vendar ne razumem kako so bili moji prejšnji posti moteči...sem mislil da ljudje razumejo o čem govorim...se opravičujem za offtopic...prosim pm razložite v čem je problem moje pisave :smirk:

Evo tut moja malenkost je po cca pol letni abstinenci od ekstazijev ter 1,5 letni abstinenci konzumiranja le teh na partiju, imela priložnost poskusit tablet, z meni nepoznanim logom, ki se sliši na ime chanel.

Glede na to, da sem ga pojedel samo pol ne morem konkretno ocenit kvaitete, lahko pa rečem, da je po efektih sodeč, verjetno kar nekaj mdmaja notr.