Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tut jst glih ne razumem iz financnega vidika proizvajalca, zakaj tok robe natrpajo v en cukr. Kot potrosnika me to ne moti sploh, sicer pa tut ne vem kdo dons sploh se golta cele komade, polovicke obvezno.

zastopil bi če bi dali manj kot pravijo + kak rc s podobnimi učinki, ampak so vsi s podobnimi itak dražji od mdma (5-apb/6-apb... ok to je bolj mda in 5/6-mapb)

In synthesizing a drug, you often end up with impurities; these are usually the result of incomplete reactions, side reactions or are just inevitable side products. These impurities may be inert or they may be biologically active. A quick drug reagent test for MDMA often does not test for synthesis impurities, rather they test for known additives or cuts which are added in post-production to increase weight or perceived strength. Therefore, these quick tests determine what a drug DOES NOT contain, but only that. MDMA that "passes" a Marquis Reagent test can be said to (probably) contain no other active drugs, but it does not mean your product is 100% MDMA, because the Marquis Reagent test does not detect every chemical structure such as synthesis byproducts.

Možno da je tut tukej razlika, ergo en knof 300mg je enak drugmu k ma 220mg, odvisno od purity kristala. Prilagam še en article iz erowida: https://www.erowid.org/columns/crew/2017/01/oddity-testing-service-defines-pure-mdma-as-84-pure/

Pol je pa tukej še to, kar se opaža iz merjenj/testiranj dostopnih na spletu, ter tudi skozi osebna opažanja, da je znotraj istega batcha tablet razlika lahko tja do 70mg med tabletami. Lani sem to opazal na teh sivih PPjih. Enkrat 150mg/tableta drugic kmot 220mg. Tko da ze en cas vzamem samo polovicko, potem pa 15-20mg 2C-Bja in je top. Serotonin ostane not, roll polovičke mi pa podaljša za 4 ure. Priporočam :)

Mogoce zato, ker je lazje švercat 2000 mocnih tablet vs 20000 švoh tablet?

Mogoče zato, ker so kazni glede na količino tablet ne na količino mdmaja?

Samo ugibam.

pomoje bo neki na temu

js bi reku da predvsem zaradi konkurence na trgu.

samo mdma ni taka reč da je več nujno boljše

ko prideš do neke meje ti ekstra 100mg samo poslabša izkušnjo

In synthesizing a drug, you often end up with impurities; these are usually the result of incomplete reactions, side reactions or are just inevitable side products. These impurities may be inert or they may be biologically active. A quick drug reagent test for MDMA often does not test for synthesis impurities, rather they test for known additives or cuts which are added in post-production to increase weight or perceived strength. Therefore, these quick tests determine what a drug DOES NOT contain, but only that. MDMA that "passes" a Marquis Reagent test can be said to (probably) contain no other active drugs, but it does not mean your product is 100% MDMA, because the Marquis Reagent test does not detect every chemical structure such as synthesis byproducts.

Možno da je tut tukej razlika, ergo en knof 300mg je enak drugmu k ma 220mg, odvisno od purity kristala. Prilagam še en article iz erowida: https://www.erowid.org/columns/crew/2017/01/oddity-testing-service-defines-pure-mdma-as-84-pure/

Pol je pa tukej še to, kar se opaža iz merjenj/testiranj dostopnih na spletu, ter tudi skozi osebna opažanja, da je znotraj istega batcha tablet razlika lahko tja do 70mg med tabletami. Lani sem to opazal na teh sivih PPjih. Enkrat 150mg/tableta drugic kmot 220mg. Tko da ze en cas vzamem samo polovicko, potem pa 15-20mg 2C-Bja in je top. Serotonin ostane not, roll polovičke mi pa podaljša za 4 ure. Priporočam :)

jst sm mislil da govorimo o tabletah ki so laboratorijsko testiranje in ni teh problemov iz prvega odstavka

kako jim pa ne rata naredit konsistentnih tablet z 200 mg in je lahko ena 300 ena pa 100 mi pa tudi ne gre v glavo, bolj konsistentno ti še jst zmečem nek random prašek v kapsule na roke (vsak ki je to počel ve kolk tečno je to delat

no mislim sej enim rata, so tud dobre tablete na trgu ampak vseeno

• 4 months later...

https://www.drogart.org/opozorila/6369/ews-opozorilo-zelo-cist-heroin-vec.html?fbclid=IwAR1z738hOjPSn2PR_n7cPjU_6JPrZADgtTEl8eCmqLIeCi5QiQpGZomT0wY

Ekstazi tabletke z visoko vsebnostjo MDMA

V Ljubljani sta bili zaznani dve ekstazi tabletki z visoko vsebnostjo MDMA, in sicer roza Angry Bird (215 mg/tbl) in roza Formula 1 (213 mg/tbl). V Mariboru pa je bila zaznana rumeno zelena domina (201 mg/tbl).
Tabletke predstavljajo večje tveganje za zdravje uporabnikov in za pojav negativnih učinkov, kot so slabost, bruhanje, glavobol, nemir, panični napad, visok krvni tlak, povečano potenje, epileptični napadi, motnje motorike, povišana telesna temperatura, izguba zavesti, možganski edem, možganski ali srčni infarkt.
Literatura navaja, da je odmerek MDMA 1─1,5 mg/kg telesne mase, kar za 60 kg težkega človeka znaša 60─90 mg. Odmerki 200 ali več mg lahko pomenijo vsaj dvakratno dozo, pri kateri se tveganja za negativne učinke oziroma zaplete zaradi zaužitja MDMA močno povečajo.

DA484c_sajt.jpgDA485c_sajt.jpgDomina_spredaj.jpg

Roza F1 (213 mg)                     Roza Angry Bird (215 mg)    Rumeno zelena domina (201 mg)

• 3 weeks later...

Fora je tud v izomerih MDMA-ja, pr nam ga je tolk not ker je slab naret MDMA oz je naret po drugi poti ko včasih, zato je včasih 100mg MDMAja tam okol leta 2000 držal celo noč folk na nogih, pa usi so se mel radi, zdej te pa cukr z 300mg mdmaja sam zabije, nobene energije, nobene evforije, nobene ljubezni, še filma ne briše več tk ko včasih, ko si na 10 sekund pozablu o čem se meniš..seveda v nekaterih severnih državih nimajo sam takih bonbonov, upam da tud h nam prnesejo kej "oldskul pilzen" ;) probu na nizozemskem rdeče UPS-je, in bež Toyote, faking top šit, pou UPS-ja ob 10h pa mam temo do 04h, pol sm ga še pou pa se spomnem še sam konc partija okol 08h zjutri, toyoto sm celo okol 00h, pa sm celo noč biu na nogih pa se menu z usakim ko sm ga sreču, pa seveda sred stavka pozablu kaj govorim..nazadne sm pa zdej v štuku neke 2 opice rjave, pa Donkey Konga(oblika opice pa DK zadi), pa kolega je nekega Pokemona, pa smo okol 00h pojedl, pa sm ob 03h biu popolnoma trezn..dobr da sm meu s sabo neki čistega spida iz češke da nas je tist gor držal,ker drugač bi ob 03h lepo šli spat u auto...dejte prpelat neki solidnga no pizda, vsaj tolk ko si bli rdeči diamanti al pa oranžni telebajski če že druga ne... -.-, :) 

• 3 weeks later...

Rumeni rolls royci - končno proper bonbon po ene 7 letih, nazadne so mi bli tolk kul rdeči diamanti tam okol 2012 pa oranžni telebajski 2011, briše film, pozablaš kje si, fajni filing, skratka ni glih še to to, je pa velik bol podobn kvalitetnem bombonu ko kaki heisenbergi pa vso sranje kar je blo zadnih 5-6 let..so pa še rdeči diamanti v obliki diamanta, sam nebi znau povedat kaki so ker sm prej rolls royca.. :) sm reku da je fora v izomerih ne folku, woohoohohoo :D 

Rumeni rolls royci - končno proper bonbon po ene 7 letih, nazadne so mi bli tolk kul rdeči diamanti tam okol 2012 pa oranžni telebajski 2011, briše film, pozablaš kje si, fajni filing, skratka ni glih še to to, je pa velik bol podobn kvalitetnem bombonu ko kaki heisenbergi pa vso sranje kar je blo zadnih 5-6 let..so pa še rdeči diamanti v obliki diamanta, sam nebi znau povedat kaki so ker sm prej rolls royca.. :) sm reku da je fora v izomerih ne folku, woohoohohoo :D

A to govoriš o teh rumenih rollsih, ki so bli zdej objavljeni gor na DA pod testiranimi knofi? Sama sem glih pred par dnevi prišla v stik z njimi, upam da bojo gut :johny::hihi::woowoo:

A to govoriš o teh rumenih rollsih, ki so bli zdej objavljeni gor na DA pod testiranimi knofi? Sama sem glih pred par dnevi prišla v stik z njimi, upam da bojo gut :johny::hihi::woowoo:

Jpjp, končn ena solidna zadeva, ne pa to sranje z 200mg+MDMA ko sam dol zabija.. :D 

Jaaa, mislim da vem katere mislis xD une roza heisenberge al kaj so, tisto je moj kolega polovicko uzeu in ga je cist na bed obrnilo. Se mu je tolko zamerlo, da noce sploh vec papat bonekov 😂😂😂

A si ceuga Rollsa copniu naenkrat al polovicko, pa potem se drugo polovicko? Da nebomo kej pretiravali pri uporabi zato 😛😛

Edited by ravegirl666
  • 2 months later...

Modri punisher: pojedu pou komada, zlo močn ampak ne kvalitetn, držau me je cca 2h ful, sam nč lepih filingu pa kake energije(zadnih par let so tk skor samo taki bonboni, smo ugotovil da je fora v izomerih :)

Rumeni rolls royce: Glede na to da majo cca 100mg mdma, po dougem cajtu dokaj kvalitetn bonbon, po enmu sm se cca 6h meu tolk lepo, ko ne že od telebajsku, diamantu, pentagramu oz odkar so bonboni z 200mg+ mdmaja, kakih 5 let sigurn če ne štejem izjem ko kdo kej iz holandije prnese.. :)

Rdeči maybach: Tud solidn, podobn rollsim sam ni tolk ljubezni pa mal močnej zagrmi po glavi.. :)

Oranžn faraon brez warninga zadi, samo zareza za na pol: meh, tktk, dokaj močn ampak manjka tist feeling lep, ko nardi ekstazi to kar more bit, drži cca 2-3h..

• 1 month later...

F1 Max, rdeča romb tableta.

Naj bi bla 180-200mg

Diši po safrolu. Oldskul mdma. 

Polovica me je tako zatresla, da sm se ob rushu zaletaval v ljudi. Slika tresla, čeljust plesala in nič zehanja 😉 (kot je to blo v navadi po mdma, ki ni iz safrola). Iz plesišča se nisem premaknil 4 ure. Smooth energy.

Ko sem prisel domov sem zaspal v sekundi. Good stuff. Sem pa vesel da po 15 letih konzumacije še vedno doživim mdma magic.. očitno je bil par let res problem v izomerah. Aja vzamem pa cca 1x na leto zadnjih 7 Let. 

On 5. 11. 2019 at 20:06, policaj said:

F1 Max, rdeča romb tableta.

Naj bi bla 180-200mg

Diši po safrolu. Oldskul mdma. 

Polovica me je tako zatresla, da sm se ob rushu zaletaval v ljudi. Slika tresla, čeljust plesala in nič zehanja 😉 (kot je to blo v navadi po mdma, ki ni iz safrola). Iz plesišča se nisem premaknil 4 ure. Smooth energy.

Ko sem prisel domov sem zaspal v sekundi. Good stuff. Sem pa vesel da po 15 letih konzumacije še vedno doživim mdma magic.. očitno je bil par let res problem v izomerah. Aja vzamem pa cca 1x na leto zadnjih 7 Let. 

Po čem pa naj bi dišal ta safrol? Vsaj približno? Po nečem sladkem?

19 hours ago, ajkulaaa said:

Po čem pa naj bi dišal ta safrol? Vsaj približno? Po nečem sladkem?

Da je fora v izomerih trobih že par let pa noben nč.. -.-, me veseli da so F1 oldskul, hvala za info, bom nabavu zalogo :) DVoha se pa safrol po kislo-sladko-grenki kemiji.. :) Ful specifičn vonj, ko enkrat prepoznaš nemorš več falit..

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Koncn neki proper mnde od leta 2007, usak od teh drzi polovicka cca 6-7h, ceu pa 8-10ur, in to bols ko v najlepsih sanjih... hvala lepa,jemo samo se nizozemske bonbone, slovenske punisherje pa ves ta sraje zadnih 10 let MehDMAju nej pa jejo uni kone vejo kaj je ekstazi, se prau usi ko ste zacel jest v zadnih 10 letih, ce pa naletite na te pa pridejo se neke banane, pa mislim da bote takoj dobil neki daril pa bote vidl razliko med punisherju ko ti vecer pokvar pa 3 ure drzi, pa enim od teh ko dela celih 8ur pa ljubis ceu svet 😀

Ps. So se bez pa zeleni audi rs, modri EA Sports, Jurassic parki, moncler, MyBrand pa mdmaja pravga, da mas 0.1 vrh glave za cez noc, pa tripu je cuda... hoffmani, supet hoffmani, funny alien, ghandi, medvedki, california sunshine... =) good times are back :D

20210804_165926.jpg

Edited by DMTTT

Ps.: so se rdeci maybachi, rdeci supermeni, louis vuittoni pravokotni dvobarvni(dvomim da kej med sirso publiko pride), oreo bez(2cb), pa gore punisherju raznih barv, PPju, faraonu pa tega sranja, ko dajo zraun par fajnih bonbonov, se enkrat tolk punisherju gratis pa PPju..ce vzames seveda :) AJA, modri 69 oz neka faca, to je pa noro.. po tem se se u zabo zalubis lol... 

• 2 months later...

Jaz sem pa vceraj od frenda dobila ene zanimive bonbone, takih se nisem vidla.

Eni so rjavo-zlati sloncki, drugi pa sivo-srebrni beast mode on.

Nisem probala se nobenih, jih morda kdo pozna, prisel v stik z njimi?

Frend pravi, da teli sloncki tako pribijejo, da je izgubil tla pod nogami in da ga je tako rolalo 4 ure da skoraj ni vedel kje je, techno muska pa ga je cist obnorela. Pa love feeling na polno. 

Je mogoce, da je dobil kaksen old school bonbon? Kako so vas rollali bonboni, tisti ki ste rejvali v 90'-00'?

1B835654-602D-4972-B6BE-145EBB1CCB1A.jpeg

• 4 weeks later...