Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 months later...

Btw, videl sem par različnih formul za pravilno dozo - teža x1.5 ali pa teža x1.5 oziroma maks 120mg.

Katero vi uporabljate?

Jaz tocno to uprabljam za dose. Sicer je tako, da tablete istega batcha se razlikujejo skor sigurno za 50mg na pill, vsaj kolikor je meni ratalo ocenit/testirat osebno. Tko da ce nimas kristala in ves purity je itak nemogoce vedet. Edited by NeuroDnB

Dobu par dni nazaj vijolčne trumpe z razpolovno zarezo in sive dom prerignone, bom jutr še stehtu da bomo lažje ugotovil kolk je to, marquis je šou iz rjave v vijolčno in skor črno, brez mehurčku..glede na to kar sm testu pregledu, bi reku vijola trumpi od oka cca 150-180mg mdma, dom perignone morm pa stehtat/probat, da vidim ker test ustreza, ker se samo po teži še zanažam, ker sm meu 6 faraonu doma, pa usi različni lol.. :D če nardite analizo vam jih tud na DA prnesem, ker me res firbec matra.. :P

slikce: https://ibb.co/HDX3zt3

Edit: Ma kdo kej izkušn z temi? bi biu veseu, drugač pa tak kmal stestiram pa javim..plus zvagam jih še da bomo vedl točn.. =) 
Edited by DMT

Oj, kr prnes na DA, bomo z veseljem poslal v laboratorij :)

Dobu par dni nazaj vijolčne trumpe z razpolovno zarezo in sive dom prerignone, bom jutr še stehtu da bomo lažje ugotovil kolk je to, marquis je šou iz rjave v vijolčno in skor črno, brez mehurčku..glede na to kar sm testu pregledu, bi reku vijola trumpi od oka cca 150-180mg mdma, dom perignone morm pa stehtat/probat, da vidim ker test ustreza, ker se samo po teži še zanažam, ker sm meu 6 faraonu doma, pa usi različni lol.. :D če nardite analizo vam jih tud na DA prnesem, ker me res firbec matra.. :P

slikce: https://ibb.co/HDX3zt3

Edit: Ma kdo kej izkušn z temi? bi biu veseu, drugač pa tak kmal stestiram pa javim..plus zvagam jih še da bomo vedl točn.. =) 

Da dobimo rezultate iz laboratorija, traja samo teden dni. Če prneseš do petka do 12. ure, bo šlo že v petek naprej :)

:O lepa, predvidevam da bote zvedl samo kaj je not, al dejansko kolk je česa, predvidevam da MDMA-ja? :) Ker vem da je enkrat minka povedla, da jim ni to glih prioriteta in da zna trajat tud do 2-3 mescov da dejansko zvemo kolk je not.. -.-

Edited by DMT

Če je to letel na mene, ti naj povem da spremljam drogart skor dnevno že dobrih 12 let...in če bi bli tti cukri gor sigurn nebi sprašvau.. :) vem pa da jih velik ne, pa fajn bi blo tud če bi tle objavl ko je tam kak nov bonbon testiran, ker mislim da nas je dost takih ko v večini samo to temo čekiramo.. :)

Oceno sm na uč ker sm primerju z faraonim, in če bi faraoni dejansko meli 240mg tk ko piše, bi teli ppji meli okoli 280, tak majo pa faraoni dobrih 190mg, tile ppji so pa malenkost močnejši, tak da bi reku dobrih 200mg, 220mg max..polovička butne bol ko ceu roza čupa čups..so pa seveda vse to pač moje amaterske ocene iz dobrih 10 let izkušenj in spremlanja testov tablet, tak da mislim da se nism velik zmotu..280mg pa vsekakor nimajo, tak ko faraoni ne 240mg :)

Tudi jaz sem imela tele srebrno-sive PP-je. Se mi zdi da so mocni k svina al pa ful cisti. Ze cetrtinka je bla dost ampak nasplosno mi za na partyje niso tok sedl, ker so roke in noge ratale cist pretezke. Zmeri k je zacel prjemat sm ratala najbl zmatrana in ful mi je pasal pocivat. Bedn filing k si na zuru in si tko "a se lah sam usedm za 10 minut" :D

Ce probam opisat efekt, je podobn eni taki umirjeni sinusoidi. Tudi rush ni bil neki izrazit. Ne vem ce je bla za na zur najboljsa izbira. Mi je bols, ce me dvigne oz. da mam mal vec energije.

Tudi jaz sem imela tele srebrno-sive PP-je. Se mi zdi da so mocni k svina al pa ful cisti. Ze cetrtinka je bla dost ampak nasplosno mi za na partyje niso tok sedl, ker so roke in noge ratale cist pretezke. Zmeri k je zacel prjemat sm ratala najbl zmatrana in ful mi je pasal pocivat. Bedn filing k si na zuru in si tko "a se lah sam usedm za 10 minut" :D

Ce probam opisat efekt, je podobn eni taki umirjeni sinusoidi. Tudi rush ni bil neki izrazit. Ne vem ce je bla za na zur najboljsa izbira. Mi je bols, ce me dvigne oz. da mam mal vec energije.

Men so delali dobro vsakic, enkrat mal manj, enkrat mal bolj (sem siguren da je lahko od bonbona do bonbona lahko tut do 50mg razlike), ker pr svojih skorej 100ih kilah pojem vsakic 3/4 za start, kar naj bi blo v mojem 1.5mg/kg rangu. Zadnje dvakrat sm nexus flipal, pol PPja, cez urco pa pol redose polovicke, cez nadaljnji 2 uri pa 15-20mg 2C-Bja. To je za 8 ur vrh glave, comedown na 2C-Bju je pa men neki najlepsga. Men da tut brez 2C-Bja tok hud rush z musko, pa sm kr na meji debelosti in bolj nic fizicno aktiven (to bo lahko novoletna zaobljuba, hehe), da ga zgem komot celo noc (drum and bass, 30000 korakov mi povprecno nasteje telefon) in ne overdosam. Je pa res, da ne pijem, jemljem antioksidante pred, med in po rollu, tko da je top. 

Edited by NeuroDnB
  • 3 weeks later...

Oboje sta kr popularna in razširjena motiva. Osebno bi ti pa svetoval, da obe tabletki testiraš vsaj z reagentom. Če reagenta nimaš, je ta na voljo na Drogartu (lahko tut skupi nardimo test), lahko pa kakšn ekstazi clo riskiraš in ga pošlješ v laboratorij na analizo, preko Drogarta seveda :) Tko boš točno vedla kaj je noter in v kakšni količini.

Spodi sta linka o nekaj analizah, narjenih za bombone s tem motivom. Vse to je zgolj informativne narave, dejansko je lahko vsebnost seveda popolnoma drugačna :

https://www.ecstasydata.org/results.php?start=0&search_field=all&s=heisenberg

https://www.ecstasydata.org/results.php?start=0&search_field=all&s=dom+perignon