Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 4 weeks later...

doma imam dva rjavkasta faraona,  ki sta se v enem dnevu, v stiku z normalno zračno vlago, dobesedno spremenila v prah.

se je kdo že srečal s tem and what the fuck is that shit. 

pa ni da sem jih v vodi utapljala, pač normalna vlaga v prostoru. 

Edited by peglica

mam faraonu enepar doma, dam jutr sliko..zadi piše warning 240mg, bi se strinju da majo okol 200..prpopam jutr sliko ;) so pa že novi sivi in oranžni PP na drugi strani majo pa smrtno glavo, tehtajo 0.65, testirani so pa cca 280mg.. :D

Edited by DMT

tako gro mocnih tabet pa ze dolg ne, sam pazde k boste kupoval ce ni zadnja stran taka in je brez onake to ni to. tud kaki eneki krozijo okol u zlizanim hrbtom.

ne kupt tegs zahtevize te k so na slik :) ne se pustit na tegnt. k tisti k nimajo oznake take niso vredne 1€....

Edited by Lotika

Mene sam zanima, kako lahko "na uč" ocenite kok mg mdma-ja je v tableti?

Glede na efekte. Sam zase vem, koliko meni naredi kaj, vedno jemljem na tešče, brez drugih substanc (alkohola, drugih drog), s tem da imam tut režim supplementov, da zmanjšam morebitno nevrotoksičnost. Res pa je, da mam precej preverjen dostop do tega in vse kar sem do sedaj dobil, je bilo dobro, legit in preverjeno (tudi z mojimi 4imi reagenti) na spletni strani drogarta.

Glede na efekte. Sam zase vem, koliko meni naredi kaj, vedno jemljem na tešče, brez drugih substanc (alkohola, drugih drog), s tem da imam tut režim supplementov, da zmanjšam morebitno nevrotoksičnost. Res pa je, da mam precej preverjen dostop do tega in vse kar sem do sedaj dobil, je bilo dobro, legit in preverjeno (tudi z mojimi 4imi reagenti) na spletni strani drogarta.

Torej s konzumiranjem in ne "na uč" oziroma na pogled. Ne moreš tableto samo pogledat pa takoj veš koliko mg je not. :D Fino je ja, da najdeš svoj sweet spot in se tega vsakič pol držiš. Sam se najraje ukvarjam s kristali, navagam, stestiram in piči miki. :)

• 2 weeks later...

Dvomim, da grejo do 280mg tile sivi PP. Sicer so eni izmed boljših, ampak jaz bi jih ocenil bolj na cca 200-230mg. A maš kakšne analize al je tut tvoja cifra bolj na uč? :)

Oceno sm na uč ker sm primerju z faraonim, in če bi faraoni dejansko meli 240mg tk ko piše, bi teli ppji meli okoli 280, tak majo pa faraoni dobrih 190mg, tile ppji so pa malenkost močnejši, tak da bi reku dobrih 200mg, 220mg max..polovička butne bol ko ceu roza čupa čups..so pa seveda vse to pač moje amaterske ocene iz dobrih 10 let izkušenj in spremlanja testov tablet, tak da mislim da se nism velik zmotu..280mg pa vsekakor nimajo, tak ko faraoni ne 240mg :)