Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

ti pa vrjetn res same slabe bombone narajmas.... zeleni hajnikeni komi kej dajo od sebe... te modri rockstar so pa najslabši :D sploh ni mdma... en moj prjatu je pojedu enga in se navil okoli žice napete med dvema koloma.... poj je pa mene od smeha zvil.... reku je da so čudni bomboni k da ni mdma prav da more meglenke uklopt... (pač slabo vid že tko po naravi, brez očal na pol metra nč nevid, reku je da k pa ta bombon poje pa še z očali nevid)

• Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

trenutno je najboljša opcija dobit mdma v kristalu, če imaš šanso

zadnje 2x k sem kupila sem dala testirat kolegu na kemijo, enkrat je našel not ca. 2% ostankov topil, enkrat je pa rekel da je praktično 100%

bolj safe od katerihkoli knofov

sam rabiš pa tehtnico

mene je tud mal v čustvo kolk je ta tema zamrla :/

ostanki topil :hihi: ??? kaj je to natančno, k je tak profič? težke kovine? arabi gumij? a je mdma hcl sploh lahko 100% - da ni maximalna čistoča 87%, oziroma še kšn procent mn... teb ta frend ene buče prodaja, in ti naivna deklica jih prodajaš še naprej... ta tvoj kemik na kemiji nima pojma... kristali pa se dajo dobit skos, povsod vidm... sam že dolg nism jedu tega sranja... ofuj kok je to zanč vključno z bomboni

ajt sori, i ti vrjetn sploh nisi kriva al tok me pogreje k je folk tok pametn k da je 4 doktorate naredu i 6 knjig pojedu predn je šu spat

Edited by kinavaras

a se ze kaj pojavljajo oranzni Trumpi? se mi zdi, da so ful na obhodu po evropi proti jugu.. sem slisala ze tudi iz slovenije ene komentarje in lahko samo povem, da so res mocni. pred kaksnim mescom sem probala cetrtinko (moja stalna doza za knofe ze 15 let) in je precej preseglo ucinek, ki ga ponavadi pricakujem od cetrtinke. frendica (vajena vecjih kolicin) je polovicko in je bla konkretno v nebesih, ampak lepo na pozitivo.

ne stekam pa kaj je s tem, da knofi postajajo vedno mocnejsi. mislim.. saj prav, da majo 'dober efekt', ampak to, da te ze cetrtinke lahko cist odpeljejo, se mi zdi pa ze malo pointless, kr povprecnega uporabnika (ki vzame malo vec) spravijo v stanje skor ze onkraj prijetnega.

zaradi tega sem jih jaz ze skor cist nehala jemat kr se mi ne ljubi riskirat, da bom nepricakovano prestreljena v mozgane, ko sem v resnici hotla samo eno piko na i za dober vajb.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Moj fant je vzeu na partyju najprej polovico temno zelenega heinikena, pa mu ni blo nič, zato je pol vzeu še drugo polovico pa tudi ni bilo nič, poroča samo o več energije...

in kao da so 200mg + .... :nejvem:

obstajajo 2 različna odtenka heinikena. Svetlo zeleni in temno zeleni. Ta temni naj bi bili slabi po pričevanju kolega.

• 3 weeks later...

tile heinikeni so daleč najmočnejši cukri katere sem kadarkoli probal. Nevem a samo name tako vplivajo, ker sem pač penzionist, ki gre samo še 1-2x na leto na party, ampak osebno me še nikol samo ena samcata tableta ni rolala celo noč, tako kot me je ta. Res huda zadeva!

Edited by Blackbeetle
  • 1 month later...

Plavi heiniken - Kolega(občasni uživalec, jedu dost cca 20 let nazaj), pojedu pou pa pravi da ni blo efekta..sm pa glihkar testiru z marquisu pa se je obarval sicer počas modr pa črn, je pa na romovih rumeno/zelen..kaka ideja kaj bi blo not razn očitno mdma oz neki podobnga..?

• 2 weeks later...

Pa sem še en, ki je prišu zaradi modrih heinekenov :) Baje so okoli 200 mg, kokr sem zasledil na netu. Probal polovico na Umeku, zelo lepo je delal. Lahko rečem da so precej čisti, skoraj isti občutek kot mdma v kristalih.

Zanimivo, js sm pou plavga pa ni blo nič, popolnoma nič..naredu hiter test z marquisu - Modro/črna, se prav MDMA..zgleda zlo mala doza al pa različne serije..spet.. :)

Roza diamanti, pa roza gLocki pravokotni, any info? :)

Roza diamanti = zelo clean pa mene dobro peljejo. Bi reku, da so okrog 150mg glede na efekt. Vzamem enga, cez 2 urci se polovico, zadnji redose polovicke samo v primeru ce je do konca partyja 3 ure. Ce je vse pod kontrolo brez alkohola, je tudi brez macka in naslednji dan fajn afterglow. Uporabljal 4x v dveh mesecih, vmes vedno vsaj 2 tedna. Tako na kratko :).

Ostalih ne poznam.

OPOZORILO! V Španiji zaznali oranžno tabletko z logotipom Tesla z visoko vsebnostjo 4-FA

http://www.drogart.org/opozorila/5196/v-spaniji-zaznali-oranzno-tabletko-z.html

V Madridu je bilo zaznanih večje število tabletk, ki se prodajajo kot ekstazi in imajo visoko vsebnost (190mg) 4-FA (4-fluoroamphetamine). Tabletka je oranžne barve z logotipom Tesla, na drugi strani pa ima navpično razpolovno zarezo. Tabletka se prodaja tudi preko darkneta.

4-FA je evforični stimulas z nekaterimi učinki, podobnimi MDMA in amfetaminu (evforija, povečanje energije). Ta snov, uporabljena v visokih odmerkih, pa ima lahko resne toksične učinke.

Če se odločiš za uporabo, se pred tem dobro informiraj o učinkih in tveganjih. Vedno začni z majhnimi dozami - uporabi polovičko ali še bolje četrtinko tabletke.

Več informacij o 4-FA najdeš na http://www.drogart.org/droge/2019/4-fa.html .

To te pa res preveč energizira :)

v zlatih časih je blo 150mg 4fa na enkrat kar malo preveč. Sploh za nekoga brez tolerance.

Pač ne vem, sem kak mesec nazaj pojedu glih 150 mg 4-fa in ni bilo nič posebnega. Pa je bil ultra čist, iz domače kuhne. Tisti topli občutek notranjega miru in empatije do drugih (se mi pač zdi da 4-fa deluje podobno kot MDMA na izločanje oksitocina) relativno hitro izgine, po dobri uri, potem pa ostane samo klasična "nahajpanost", ki ti je sam spid da, res je tudi da samo spuščanje ni tolk hudo, kot pri spidu. Tako je vsaj pri meni bilo, pri drugih zna biti drugače seveda. Lp

• 4 months later...

Siv Philipp Plein - zadnji testiran tukaj:

https://www.drogart.org/droge/testi/ekstazi.html

Ravnokar dobil tegale. Kdo že sprobal? 

Eno mogoče offtopic vprašanje za tukaj, pa vendar bo verjetno kdo znal odgovorit. Zakaj ne moremo izvedet količine MDMA-ja na NLZOH-ju? Ali je problem cena? Glede na to, da se trudim odgovorno konzumirat zadevo, me to pri teh, ki se dobijo pri nas, precej moti. Saj približno vem, koliko je zame optimalno in kakšen high dobim, ko spobam pill, pa bi bilo vseeno dobro imeti številko. 

Edited by NeuroDnB