Jump to content

Kateri ekstaziji zadnje čase krožijo pri nas?

Guest Guest

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 3 weeks later...

V testiranje smo prejeli 3 tabletke ecstasya z logotipi:

- moder super mario

- vijolični lucky luke

- sivi darth vader

Rezultat hitrega testiranja nakazuje na MDMA ali njemu sorodno substanco, kljub temu še vedno velja spodnje opozorilo.

Več informacij s fotkami pa najdete tukaj.

OPOZORILO:

Za ekstazije, ki so si po videzu enaki (so enake oblike, barve in imajo enak logotip), obstaja velika verjetnost, da imajo tudi enako vsebnost. Ni pa nujno tako, zato se vedno svetuje previdnost pri uporabi. Pred uporabo testiraj tabletko, začni z manjšimi dozami (polovičko ali četrtinko) ter bodi pozoren/na na to, kakšni in kako močni so učinki. V preteklosti se je namreč že zgodilo, da so bili ob istem času v obtoku ekstaziji, ki so si bili po videzu povsem enaki, vendar pa so imeli drugačne vsebnosti psihoaktivnih snovi.

Edited by marunkulo
  • 3 weeks later...

v testiranje smo dobili ekstazi zeleno-rumenkaste barve v obliki ščita z logotipom ferarija (na obeh straneh). Glede na poročanje uporabnikov o učinkih se sumi, da vsebujejo visoko količino MDMA, zato se svetuje previdnost pri uporabi (začni s polovičko ali še manj in počakaj vsaj dve uri, da vidiš, kako močno vpliva nate).

Rezultat testiranja s hitrimi reagenti nakazuje na MDMA ali njemu sorodno substanco, kljub temu pa velja, da lahko vsebuje še kaj drugega, poleg tega pa obstaja možnost, da ekstazi, ki je sicer enak po izgledu ne vsebuje enakih snovi, zato previdnost ni odveč.

Tukaj več informacij in fotografija tabletke:

http://www.drogart.org/droge/testi/ekstazi.html

Edited by simmonca
  • 1 month later...

1. V testiranje smo dobili ekstazi rumenkaste barve z nerazvidnim logotipom, tabletka je zelo krušljiva. Rezultat testiranja s hitrimi reagenti nakazuje da tabletka NE vsebuje MDMA oz. njemu podobne sustance, zato zaužitje močno odsvetujemo. Zbiramo tudi dodatne informacije o vrsti/logotipu tabletke.

2. V testiranje smo prav tako dobili zelen ekstazi z logotipom YE. Po poročanju uporabnikov so bili učinki drugačni od učinkov MDMA. Ob uporabi se je pojavila tudi mrzlica, potenje in trzanje. Zaradi nenavadnih učinkov odsvetujemo uporabo.

Več informacij in fotografije tabletk: http://www.drogart.org/droge/testi/ekstazi.html

• 3 weeks later...

Rumen ekstazi, logotip:

symbolicons_iconDisability_507878_7.png

Včeraj sem kupil 4 od random tipa (vem, napaka!), s punco sva pojedla vse 4. Nič se ni zgodilo, tako da je FAKE!

Jaz sem tega dobila senkanega, mi je bilo prec sumljiv :D Ga nisem vzela, sem rajš donirala za testirne namene hehe. Tak da vidva sta jo še dobro odnesla: http://www.drogart.org/opozorila/4495/pojav-rumene-tabletke-z-neznanim.html

Te invalide so enkrat talal na psy eventu nekje bogu za hrbtom v smrečju par let nazaj.. Bli so modri in po okušanju sodeč sigurno niso vsebovali mdmaja zato jih nisem hotu jest... jih je pa moj kolega pomalcu vse kar sm jih dobu zastonj in je biu nasledn dan k da bi pojedu prejšnji dan 5gramou mdmaja.. skurjen čist uglavnem, paranoje, vrtoglavica, ves rdeč v glavo.. pazite se glede xov, ki krožijo zdaj okoli.. veliko je kopij.. že modri marioti, ki so krožili nekaj časa nazaj so spet v obtoku vendar sigurno ne vsebujejo mdmaja.. Nekateri preidelovalci izkoriščajo ta trg s tableti tkoda fejkajo xe, ki so bli pred nedavnim v obtoku in so bli kul potem jih naštancajo iste z neko drugo snovjo(cenejšo seveda) in folk še vedno kupuje, ker mislejo da gre za iste tablete... zato vedno testirajte z reagenti ali vprašajte veterana ;)

Te invalide so enkrat talal na psy eventu nekje bogu za hrbtom v smrečju par let nazaj.. Bli so modri in po okušanju sodeč sigurno niso vsebovali mdmaja zato jih nisem hotu jest... jih je pa moj kolega pomalcu vse kar sm jih dobu zastonj in je biu nasledn dan k da bi pojedu prejšnji dan 5gramou mdmaja.. skurjen čist uglavnem, paranoje, vrtoglavica, ves rdeč v glavo.. pazite se glede xov, ki krožijo zdaj okoli.. veliko je kopij.. že modri marioti, ki so krožili nekaj časa nazaj so spet v obtoku vendar sigurno ne vsebujejo mdmaja.. Nekateri preidelovalci izkoriščajo ta trg s tableti tkoda fejkajo xe, ki so bli pred nedavnim v obtoku in so bli kul potem jih naštancajo iste z neko drugo snovjo(cenejšo seveda) in folk še vedno kupuje, ker mislejo da gre za iste tablete... zato vedno testirajte z reagenti ali vprašajte veterana ;)

:that:

Js in moji frendi smo tega rumenega sicer dobili zadnjič na Ecotu v Cvetličarni... Pa jih kasnej nisem več nikjer opazila.

Tisti modri invalidi pred časom so pa vse, ki jih poznam, res čist obrnil. Se spomnim, da so rekli, da ni zastonj invalid gor narisan... :hihi:

Šestkotni zeleni Philip Pheini, probu kdo? Dobu par za probat..dokaj velik tablet, zadi ma zareze za na 6 delov.. :P

EDIT: Pa svetlo in temno zeleni heinekeni in roza pravokotne domine, domine so solidne, za henikene pravjo uni ko so jih jedl da tud..

Edited by DMT
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po dolgem casu se spet odpravljam na party, na tem forumu, ni vec toliko azurnih podatkov, kot jih je bilo pred casom.

Zelo me preseneca, ker ugotavljam, da je skoraj ves folk, ne glede na to kam se gre zabavat (veselica, party,...), na cukrih.

A se obstaja kaksen drug forum, ki bi bil bol azurn ali obstaja kaksen nacin za vsposbujanje uporabe te teme ?

Baje da je polno slabe robe za dobit.

Kako je z heinekeni ? Kaj je trenutno res vredu za dobit ?

Po dolgem casu se spet odpravljam na party, na tem forumu, ni vec toliko azurnih podatkov, kot jih je bilo pred casom.

Zelo me preseneca, ker ugotavljam, da je skoraj ves folk, ne glede na to kam se gre zabavat (veselica, party,...), na cukrih.

A se obstaja kaksen drug forum, ki bi bil bol azurn ali obstaja kaksen nacin za vsposbujanje uporabe te teme ?

Oj, evo tle mas teste cukrov http://www.drogart.org/droge/testi/ekstazi.html

Drgac je men to tud cis mim. Od veselic, cefurjade do tehnaze folk knofe je.

Mal bod previdn, ker so zadne case tut dost mocni knofi baje. Zame je itak vse premocno haha tko da sploh ne jem vec cukrov, ma na splosno folk pravi da jih polovicke precej svasajo.

Heinikeni so pa mdxx (poglej teste) sam vsi k jih poznam so rekl da so dost mocni eni pravjo 200+ mg. Sam pac bogsigavedi kaj je res :D

trenutno je najboljša opcija dobit mdma v kristalu, če imaš šanso

zadnje 2x k sem kupila sem dala testirat kolegu na kemijo, enkrat je našel not ca. 2% ostankov topil, enkrat je pa rekel da je praktično 100%

bolj safe od katerihkoli knofov

sam rabiš pa tehtnico

mene je tud mal v čustvo kolk je ta tema zamrla :/

trenutno je najboljša opcija dobit mdma v kristalu, če imaš šanso

zadnje 2x k sem kupila sem dala testirat kolegu na kemijo, enkrat je našel not ca. 2% ostankov topil, enkrat je pa rekel da je praktično 100%

bolj safe od katerihkoli knofov

sam rabiš pa tehtnico

mene je tud mal v čustvo kolk je ta tema zamrla :/

^^Mjah, sam mal ljudi ma kolega na kemijiskem oddelku ko ma šanso testirat kristale, maš pa xy različnih substanc v kristalih ko jih prodajajo kot mdma, tk da js prisegam na dobre x-e, seveda prej prečekiraš par strani ko so testirani da veš kaj je kej not, pa fajn je da si stehtaš bonbon pa primerjaš pol z tistim iz test centra, ker dost jih je istih sam je različna teža+vsebina, drugač pa v zadnjem letu nevem če sm vidu kak x brez mdmaja, pač v enih je kvalitetn mdma(drži 4-5ur, love feeling ipd.), v enih pa mal manj kvalitetn(druge izomere, zadane ful, ni tolk love filinga pa drži mogoč dobre 2 urce..) :)

So pa rumeni Philip Pheini, zadi ma 3 razpolovne zareze, se prav gre na 6 delu, orink tablet, dela pa tud tk kot se spodobi :)

• 2 weeks later...

^^Mjah, sam mal ljudi ma kolega na kemijiskem oddelku ko ma šanso testirat kristale, maš pa xy različnih substanc v kristalih ko jih prodajajo kot mdma, tk da js prisegam na dobre x-e, seveda prej prečekiraš par strani ko so testirani da veš kaj je kej not, pa fajn je da si stehtaš bonbon pa primerjaš pol z tistim iz test centra, ker dost jih je istih sam je različna teža+vsebina, drugač pa v zadnjem letu nevem če sm vidu kak x brez mdmaja, pač v enih je kvalitetn mdma(drži 4-5ur, love feeling ipd.), v enih pa mal manj kvalitetn(druge izomere, zadane ful, ni tolk love filinga pa drži mogoč dobre 2 urce..) :)

So pa rumeni Philip Pheini, zadi ma 3 razpolovne zareze, se prav gre na 6 delu, orink tablet, dela pa tud tk kot se spodobi :)

pod 'če imaš šanso' sem mislila predvsem če maš dilerja k mu lahko 5% zaupaš da ve kaj prodaja :bravo:

kakor berem so se letos spet pojavili fejki pa RC-ji, prej je blo pa dejansko kar par let bolj verjetno, da boš dobil premočnega kot zanič

krožijo pri nas xi z mdajem namest mdmajem?

zdej že en cajt nisem slišala, par let nazaj so bli eni beli mercedezi z mešanico mdma-mda, sam so bli švoh (ca. 60mg obojega skupaj)

Roza Don Perignon - 1a bonbon, pojedu cca 2 ure(okol 22h) prej 1 sivga rolls roysa, pol po kake 2 urih še 1 Don Perignona, pa čez cca 20min še enga Rollsa, pa sm meu dost zjutri do 8h..no blo je umes še par polovičk, sam tist ne štejem :)

• 4 weeks later...